KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095083
nr 1309 5083
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/50. Haskel 119. Oramat löst blad. Motivet: 6x5 cm, bladets mått: 37,5x28,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:54:54
24/2 08:56:02
300 kr
24/2 19:46:34
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander